logo bip
Szukaj
Close this search box.
Poczta
elektroniczna

szpital@4wsk.pl

Dane adresowe

4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
ul. Rudolfa Weigla 5, 50-981 Wrocław

SUKCES PROF. BLADOWSKIEJ

SUKCES PROF. BLADOWSKIEJ

SUKCES PROF. BLADOWSKIEJ

Neuroradiolodzy z całego świata obradowali w Wiedniu podczas Europejskiego Kongresu Neuroradiologii (ESNR – European Society of Neuroradiology). Jedyny wykład spośród polskich uczestników wygłosiła prof. Joanna Bladowska z Zakładu Radiologii Lekarskiej i Diagnostyki Obrazowej naszego szpitala!
Polskie wystąpienie spotkało się z wielkim uznaniem ze strony światowego grona neuroradiologów, a prof. Bladowska otrzymała już kolejne zaproszenie do wygłoszenia wykładu na Europejskim Kongresie Radiologii (ECR – European Congress of Radiology), który odbędzie się w marcu przyszłego roku. Warto dodać, że prof. Bladowska została w czerwcu wybrana przewodniczącą Sekcji Neuroradiologii Polskiego Lekarskiego Towarzystwa Radiologicznego (PLTR) oraz jednocześnie przewodniczącą Oddziału Dolnośląskiego PLTR. Na siedzibę wymienionych towarzystw wybrała Zakład Radiologii Lekarskiej i Diagnostyki Obrazowej 4. Wojskowego Szpitala Klinicznego.
• 04.10.2023 prof. Joanna Bladowska odebrała nadany przez prezydenta RP Srebrny Krzyż Zasługi, który został uroczyście wręczony przez minister zdrowia Katarzynę Sójkę.

Gratulujemy!

Najnowsze

NASZ PRACOWNIK DOCENIONY!

Z wielką przyjemnością informujemy, że mgr Katarzyna...

CHIRURG, KTÓRY UMIE ZROBIĆ JEDNĄ OPERACJĘ TO DRAMAT

Przyjechałem do Religi. „Żonaty?” – spytał. „Nie”...

POŻEGNALIŚMY MARIANNĘ CZULIŃSKĄ-LISIEWICZ

Z wielką przykrością informujemy, że w wieku...

ODSZEDŁ DR LESZEK LEWCZYK

Z głebokim żalem i niedowierzaniem informujemy o...

Skip to content