logo bip
Szukaj
Close this search box.
Poczta
elektroniczna

szpital@4wsk.pl

Dane adresowe

4 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką SP ZOZ
ul. Rudolfa Weigla 5, 50-981 Wrocław

DRUGA KADENCJA DLA NASZEJ KARDIOLOŻKI

DRUGA KADENCJA DLA NASZEJ KARDIOLOŻKI
DRUGA KADENCJA DLA NASZEJ KARDIOLOŻKI

DRUGA KADENCJA DLA NASZEJ KARDIOLOŻKI

Data dodania:

Dr n. med. Dorota Kustrzycka-Kratochwil została wybrana po raz drugi do zarządu Asocjacji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.
Dr Kustrzycka-Kratochwil jest cenioną kardiolożką, specjalizującą się w technikach diagnozowania obrazowego serca. W 4. Wojskowym Szpitalu Klinicznym pracuje od 2003 roku, kierując od początku Zakładem Diagnostyki Obrazowej. W tym czasie uczestniczyła w wielu nowatorskich zabiegach, związanych m.in. z leczeniem chorób strukturalnych serca. Kardiolodzy interwencyjni, z którymi na co dzień współpracuje, zgodnie przyznają, że bez szerokiej wiedzy, doświadczenia i fantastycznego wyczucia dr Kustrzyckiej-Kratochwil, wiele z przełomowych zabiegów, jakie odbyły się w Ośrodku Serca przez ostatnie 20 lat, byłoby znacznie trudniejszych do wykonania.
Do zarządu Asocjacji Echokardiografii Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego dr Kustrzycka-Kratochwil została wybrana po raz pierwszy w 2021 roku. – Teraz będzie to moja druga i ostatnia kadencja, ponieważ zgodnie z regulaminem w zarządzie można pracować przez cztery lata – wyjaśnia lekarka. – Nasza Asocjacja jest najliczniejszą sekcją PTK. Skupiamy się przede wszystkim na edukacji, organizując szkolenia i warsztaty dla echokardiografistów. Dbamy także o jakość badań, przyznając akredytacje indywidualne oraz akredytacje dla pracowni diagnostyki obrazowej w placówkach medycznych.
 

Pani Doktor, serdecznie gratulujemy!

Najnowsze

NASZ PRACOWNIK DOCENIONY!

Z wielką przyjemnością informujemy, że mgr Katarzyna...

CHIRURG, KTÓRY UMIE ZROBIĆ JEDNĄ OPERACJĘ TO DRAMAT

Przyjechałem do Religi. „Żonaty?” – spytał. „Nie”...

POŻEGNALIŚMY MARIANNĘ CZULIŃSKĄ-LISIEWICZ

Z wielką przykrością informujemy, że w wieku...

ODSZEDŁ DR LESZEK LEWCZYK

Z głebokim żalem i niedowierzaniem informujemy o...

Skip to content